Šáša Kursty - kritika

2. listopadu 2018 v 17:00 | Rock-Lee13
Herschel Shmoikel Pinchas Yerucham Krustofski vystupující v kresleném seriálu Simpsonovi pod pseudonymem šáša Krusty je pracovník Televizního kanálu Kanál 6, televizní hvězda a celebrita Springfieldu.

Krusty se jeví na první pohled jako dobrý samaritán, miláček televizního publika a idol pro springfieldské děti, ale ve skutečnosti je to horší člověk než si většina obyvatel Springfieldu a diváků televizního seriálu Simpsonovi myslí.

Šáša Krusty je kuřák, konzument alkoholických nápojů, gambler, do burgrů svých obchodů s rychlým občerstvením dává sajrajt a ke všemu je to mizerný klaun, který to šaškování dělá jen pro prachy. Dále využívá lidi, zotročuje pana Tinyho a Melvina a co teprve ta továrna v Severní Korei. Třešničkou na dortu je to, že ponižoval Boba, který se možná kvůli tomu dal na dráhu zločinu.

Jeho jediný klad spočívá v tom, že to není v jádru zlý člověk jako například Levák Bob, nebo Charles Montgomery Burns a alespoň trochu se chová jako správný Žid, i když jeho vztah k judaismu není to pravé ořechové.

Herschel Krustofski není dobrým klaunem a už vůbec ne dobrý člověkem a i když má někdy i světlé stránky, tak je to jeden z nejhorších obyvatel Springfieldu. Karmou je tak na úrovni postav jménem Barney Gumble, Otto Mann a Nelzon Muntz. Jen o něco málo horší než Krusty je podle mě například Haďák a Tlustý Tony.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama