Moje vysněné povolání

22. října 2018 v 15:41 | Rock-Lee13 |  Práce
Vysněná povolání, nebo spíše výdělečné činnosti, které bych chtěl dělat, jsou investor, rentiér, placený bloger, placený poradce v oblasti dětské psychologie a prodejce moderního umění.

Co se týče mých dosavadních úspěchů v této oblasti, tak jsem drobný investor, neplacený bloger, neplacený poradce a prodejce moderního umění, který zatím ještě neprodal žádné umělecké dílo. V této oblasti tedy nemám moc valné úspěchy kromě investování, kde dosahuji celkem slušného výnosového procenta.

V budoucnu bych ale chtěl a pracuji na tom, abych byl úspěšnější v prodeji moderního umění. Zatím prodávám jen pár desítek obrazů a rovněž mám nějaké obrázky i na internetu. Jedná se o kubistické kresby, přičemž jedny jsou barevné a druhé černobílé. Také bych se chtěl stát placeným blogerem, ale nevím jak toho dosáhnout, i když jsem se tohoto cílu už snažil dosáhnout, ale neúspěšně. Vzhledem k tomu, že mé články postrádají hlubší zamyšlení a mají celkem velké množství chyb, tak tohoto cíle možná ani nedosáhnu.

Nakonec bych chtěl říct, že i když jsem toho zatím moc nedosáhl, tak nemám za sebou ještě ani třetinu života, tak mám ještě velkou šanci alespoň v něčem prorazit a stát se váženou osobou města, ve kterém žiji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama