Accel World: Infinite Burst

2. října 2018 v 15:39 | Rock-Lee13

Accel Wolrd: Infinite Burst je animovaná akční science-fiction. Příběh je o pár desítek let vzdálené budoucnosti, která se točí kolem virtuální reality v podobě tzv. "zrychleného světa", díky které každý Bustr Linker (uživatel tohoto druhu virtuální reality) může mnohonásobně lépe vnímat okolní čas a mít lepší reflexi, čímž získá v běžném životě mnoho výhod.

Film se skládá ze dvou částí. První část je tvořena rychlým shrnutím událostí celého anime, které se skládá z 24 dílů po 24 minutách. Druhá půlka je tvořena bojem všech sedmi králů proti hrozbě celého universa Accel world.

Co se týče postav této kinematografie, tak hlavní hrdina je nic moc. Jedná se spíš o takového "kabelkového psíka" druhé hlavní hrdinky Kuroyukihime díky které má děj zápletku. Hlavní záporák anime také ničím nenadchne, a to hlavně pro svůj charakter (Je to zbabělec, manipulátor a na konci i ubožák.) a kvůli tomu, že je silný jen kvůli krádežím schopností ostatních hráčů. Mezi postavy, které za něco stojí, patří podle mě Ash Roller (neotesanec a čestný chlap v jedné osobě), Himi Akira (pomocnice pro Bustr Linkery - začátečníky) a Takumu Mayuzumi (osoba balancující na hraně dobra a zla a přítel hlavního hrdiny).

Pokud jde o grafiku a hudební stránku filmu, tak grafická stránka je na velmi dobré úrovni (Obzvláště vzhled Burstr Linkerů je velmi povedený a prostředí ve velkoměstě). Hudební stránka také není špatná, ale není hlavním tahounem filmu.

Celkové hodnocení tohoto anime filmu je z mé strany průměrné, jelikož klady a nedostatky jsou ve vyváženém poměru. Mezi zápory patří hlavní hrdina, ne moc dobrý děj a postavy, které jsou nic moc, až na pár výjimek. Hlavní klad je grafika a hudba, díky které tento film patří alespoň mezi průměr.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama