Padák kvůli stokoruně

5. září 2018 v 17:22 | Rock-Lee13 |  Ekonomika
Protože mi finanční poradce Martin zjistil, které pojišťovny by mě přijaly, a vyhodnotil, která je pro mě nejlepší, rozhodl jsem se, že mu pošlu děkovný e-mail a dám mu několik cukrovinek.

Po odeslání elektronického dopisu jsem vzal svůj modrý baťoh, naplnil ho sladkosti, které nemám moc v oblibě, což jsou hlavně zdravé tyčinky, bonbóny a lízátko a šel jsem do kanceláře společnosti Eko company.

Jakmile jsem byl v kanceláři pana Martina, ten mě přivítal a zeptal se mě, jestli nemám ještě další přání. Já jsem mu řekl, že bych chtěl hmotně poděkovat mu za jeho služby a předal jsem mu lízátko, sáček bonbónů, tabulku čokolády, dvě Tatranky, Marsku a sušenku Tender. Martin chtěl zpočátku odmítnout dané sladkosti, ale poté, co jsem naléhal, řekl, že je rozdá dětem.

Poté jsem šel domů a doma jsem byl na tabletu až do večera. Martin po pracovní směně vzal sladkosti a rozdal je třem malým dětem. Dvanáctiletá Eliška dostala tabulku čokolády, devítiletý Pepík dostal dvě Tatranky, Marsku a sušenku Tender a desetiletý Jindra dostal sáček bonbónů.

Martin však chtěl ještě obdarovat osmiletého Robertka, ale ten mu utekl, protože se ho bál, a tak Martin lízal lízátko sám.

Druhý den jsem se koukl na e-mail a zjistil jsem, že Martin bude sladkosti, které jsem mu dal a budu dávat, rozdávat dětem jako zpestření k uzavřené smlouvě. To mě velmi potěšilo, a tak jsem se rozhodl, že mu dám vylepšenou tabulku čokolády.

Šel jsem do podniku Eko company a Martinovi jsem předal Milku, ve které byla stokoruna. Naneštěstí jsem o tomto nápadu řekl svému sousedovi, který měl syna jménem Robertík.

Robertík je ale zlomyslný klučina, a tak podal trestní oznámení na Martina, který kvůli tomu dostal padáka.
Když se Martin dozvěděl, že jsem mu tu Milku předal já, tak mi řekl tuto větu: "JIRKO! Za to, že kvůli tobě jsem dostal vyhazov, už ti nikdy neposkytnu finanční poradenství a budeš muset chodit k tomu podvodníkovi panu S.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama