Jak bych vybavil sklep

6. června 2018 v 16:17 | Rock-Lee13 |  Architektura
Naše rodina bydlí v dvoupodlažním rodinném domě, kde máme sklep i půdu.

Pokud jde o sklep, tak v něm se nachází spousta starého harampádí a dříve v něm bylo i staré železo po strýci. Navíc je nevyužívaný, a to je právě důvodu dát mu nějaký smysl.

Pokud jde o nový účel sklepa, tak ten je pronájem. Protože je ale v naprosto nevyhovujícím stavu a je zde vlhko, tak je nutné ho nejdříve vysušit a pak zaplatit zedníkům, aby se z něho mohl udělat byt.

Co se týče samotné výbavy sklepa, tak sklep se skládá z předsíně a tří místností. Z nich bych udělal koupelnu, kuchyň s jídelnou a ložnici, která by složila jako obývací pokoj a byla by propojená s ložnicí.

V případě investice do vybavení po rekonstrukci bych se snažil, aby byl zařízen standardně, tedy ani moderně, ani rustikálně a sklep by měl vyhovovat co nejširšímu spektru zákazníků střední třídy. Vybavení by mělo mít dobrý poměr ceny a kvality a mělo by dlouho vydržet.

Mezi příklady vybavení nově zrekonstruovaného a vybaveného bytu by byl například herní počítač, televize na stěně, vodní postel, masážní křeslo, několik desítek klasických beletrií, bidet, činky apod.

V případě, že bych do toho šel, tedy do renovace sklepa, tak bych si vzal malou hypotéku od banky, nebo větší úvěr od téže instituce. Snažil bych se vybrat tuto banku, která poskytuje nejvýhodnější podmínky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama