Vyčůraná cesta k finanční svobodě

30. května 2018 v 17:45 | Rock-Lee13 |  Ekonomika
Tento způsob, jak být nezávislý na pracovním příjmu, je možné použít, pokud jsme se narodili s fyzickým, či duševním postižením.

Naplnění této varianty na cestě k permanentnímu příjmu spočívá v získání invalidního důchodu, příspěvku na péči a správném naložení finančních prostředků, které nám uspořili rodiče.

Pokud jde o ID, tak ten lze získat na Úřadu sociálního zabezpečení, a co se týče příspěvku na péči, tak ten můžeme obdržet na Úřadu práce. Invalidní důchod můžeme získat kolem osmnáctého roku a příspěvek na péči kdykoliv, pokud je dotčená osoba nemohoucí v určitých oblastech, jako je například hygiena, mobilita, péče o zdraví, koníčky, starání se o domácnost, v oblasti komunikace atd.

Za podmínky, že máme alespoň invalidní důchod a mámě možnost nakládat s prostředky od rodičů, nabízí se nám možnost investovat. Zde pomůže kvalitní finanční poradce, a proto je vhodné ho na základě recenzí vyhledat na internetu.

Pokud budeme šikovní, může náš příjem bez práce být nejen kolem průměrného starobního důchodu, ale může dokonce i převýšit čistý příjem zaměstnance s minimální mzdou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama