Rock Lee

15. dubna 2018 v 15:49 | Rock-Lee13 |  Naruto
Rock Lee je genin skryté listové (spoiler: později chunnin) a genius tvrdé práce. Je to jedna z důležitějších vedlejších postav japonského anime Naruto.

Popis postavy
Tomuto ninjovi je na začátku příběhu třináct let. Je středně vysoký a svalnatý. Jeho vlasy jsou černé a ostříhané podle kastrolu. Nejvíce však tato postava zaujme svýma očima, která jsou podle kružítka a nad nimi je husté obočí, které Leemu přinesly od hlavního hrdiny přezdívku "Tlustoobčnatec". Nosí zelenou kombinézu a klasické ninjovské boty Skryté Listové. (spoiler) Později nosí taktickou vestu.

Charakter
Rock Lee je pracovitý, pilný a poctivý ninja, který si myslí, že dokáže porazit geniální ninjy za pomocí tvrdé práce a dřiny. K ostatním se chová s úctou a bojuje vždy čestně. Jeho vzor je jeho sensei Might Guy, jounin a zelená šelma z Listové.

Schopnosti
Tato postava je expertem na Taijutsu, tedy na kontaktní boj. Velkou zajímavostí je, že Rock Lee neovládá Ninjutsu ani Genjutsu, ale spolehá se pouze na Taijutsu. Jeho největší specialitou jsou nebeské brány, díky kterým může dynamicky zvýšit svoji rychlost a sílu a jeho vysoká rychlost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama