Můj život v seriálu Naruto

28. dubna 2018 v 17:14 | Rock-Lee13 |  Naruto
Kdybych se narodil v seriálu Naruto, už v šesti letech bych šel na akademii pro ninji. Tam bych se moc snažil, abych měl vynikající prospěch. Myslím si, že z teorie bych měl výbornou, z ninja technik dva až tři, z technik iluzí čtyřku a z boje za pomocí těla jedna mínus. Co se týče mé výdrži, měl bych ji průměrnou. Zkoušky na této škole bych zvládl na dvojku. Co se týče technik na této škole, dokázal bych se naučit všechny techniky na dobré úrovni kromě stínového klového jutsu. Za pomocí této techniky bych zvládl maximálně tři repliky.

Po maturitě na této škole bych se stal nižším ninjou. Do týmu by mi byl přidělen jeden nižší ninja, který by byl přibližně nebo možná o něco silnější než já a ninja ženského rodu, která by byla podprůměrná. Jako nižší ninjové bychom plnili mise typu D a po dvaceti až pětadvaceti těchto misích bychom plnili mise typu C. Na Chuninskou Zkoušku bych šel, až bych měl alespoň splněno třicet pět misí typu D a deset misí typu C. Před touto zkoušku bych také chtěl velmi dobře ovládat boje tělem, ovládat alespoň průměrně chakru a mít ji nadprůměrnou a umět vyvolat alespoň šest stínových replik. Co se týče Chuninské zkoušky, teorii bych zvládl na výbornou, les smrti bych zvládl s potížemi, ale úspěšně díky dobré týmové spolupráci a turnaje mezi ninji, kteří zvládli první, i druhou zkoušku bych pravděpodobně vyhrál, ale kdyby ne, chuninem bych se stal díky svým schopnostem.

Až bych byl chunin, plnil bych převážně mise typu C. Jednou za čas, bych si troufnul i na misi typu B, ale na tu jen výjimečně. Až bych měl splněno sto padesát až dvě stě misí typu C, padesát misí typu B a pět misí typu A, pokusil bych se konat zkoušky na vyššího chunina. Pokud by se mi povedli, dělal bych velitele nižších ninjů na misích typu D a občas i C. Vyšší ambice nemám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terix Terix | Web | 30. dubna 2018 v 9:57 | Reagovat

Zajímavé narutovské články) Kolik ti je let?

2 Rock-Lee13 Rock-Lee13 | E-mail | 30. dubna 2018 v 14:29 | Reagovat

21 let.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama