Duben 2018

Můj život v seriálu Naruto

28. dubna 2018 v 17:14 | Rock-Lee13 |  Naruto
Kdybych se narodil v seriálu Naruto, už v šesti letech bych šel na akademii pro ninji. Tam bych se moc snažil, abych měl vynikající prospěch. Myslím si, že z teorie bych měl výbornou, z ninja technik dva až tři, z technik iluzí čtyřku a z boje za pomocí těla jedna mínus. Co se týče mé výdrži, měl bych ji průměrnou. Zkoušky na této škole bych zvládl na dvojku. Co se týče technik na této škole, dokázal bych se naučit všechny techniky na dobré úrovni kromě stínového klového jutsu. Za pomocí této techniky bych zvládl maximálně tři repliky.

Po maturitě na této škole bych se stal nižším ninjou. Do týmu by mi byl přidělen jeden nižší ninja, který by byl přibližně nebo možná o něco silnější než já a ninja ženského rodu, která by byla podprůměrná. Jako nižší ninjové bychom plnili mise typu D a po dvaceti až pětadvaceti těchto misích bychom plnili mise typu C. Na Chuninskou Zkoušku bych šel, až bych měl alespoň splněno třicet pět misí typu D a deset misí typu C. Před touto zkoušku bych také chtěl velmi dobře ovládat boje tělem, ovládat alespoň průměrně chakru a mít ji nadprůměrnou a umět vyvolat alespoň šest stínových replik. Co se týče Chuninské zkoušky, teorii bych zvládl na výbornou, les smrti bych zvládl s potížemi, ale úspěšně díky dobré týmové spolupráci a turnaje mezi ninji, kteří zvládli první, i druhou zkoušku bych pravděpodobně vyhrál, ale kdyby ne, chuninem bych se stal díky svým schopnostem.

Až bych byl chunin, plnil bych převážně mise typu C. Jednou za čas, bych si troufnul i na misi typu B, ale na tu jen výjimečně. Až bych měl splněno sto padesát až dvě stě misí typu C, padesát misí typu B a pět misí typu A, pokusil bych se konat zkoušky na vyššího chunina. Pokud by se mi povedli, dělal bych velitele nižších ninjů na misích typu D a občas i C. Vyšší ambice nemám.

Můj oblíbený legendární šermíř

22. dubna 2018 v 16:32 | Rock-Lee13 |  Naruto
Můj oblíbený legendární šermíř je rozhodně Suigetsu Hozuki, který je členem Sasukeho týmu jménem Hebi, který byl později přejmenován na Taka.

Proč je tato osoba má oblíbená z legendárních šermířů? O tom bude tato slohová práce. Líbí se mi na něm to, že je velmi silný. Dokáže porazit armádu čítající několik desítek žoldáků. Nejlepší ale je, že je v podstatě imunní vůči fyzickým útokům, což z něj činí obávaného soupeře.

Co se týče jeho vlastností, je velmi obětavý, protože se obětoval, aby zachránil Karin a Sasukeho. Sasuke ho naštěstí zachránil.

Rock Lee

15. dubna 2018 v 15:49 | Rock-Lee13 |  Naruto
Rock Lee je genin skryté listové (spoiler: později chunnin) a genius tvrdé práce. Je to jedna z důležitějších vedlejších postav japonského anime Naruto.

Popis postavy
Tomuto ninjovi je na začátku příběhu třináct let. Je středně vysoký a svalnatý. Jeho vlasy jsou černé a ostříhané podle kastrolu. Nejvíce však tato postava zaujme svýma očima, která jsou podle kružítka a nad nimi je husté obočí, které Leemu přinesly od hlavního hrdiny přezdívku "Tlustoobčnatec". Nosí zelenou kombinézu a klasické ninjovské boty Skryté Listové. (spoiler) Později nosí taktickou vestu.

Charakter
Rock Lee je pracovitý, pilný a poctivý ninja, který si myslí, že dokáže porazit geniální ninjy za pomocí tvrdé práce a dřiny. K ostatním se chová s úctou a bojuje vždy čestně. Jeho vzor je jeho sensei Might Guy, jounin a zelená šelma z Listové.

Schopnosti
Tato postava je expertem na Taijutsu, tedy na kontaktní boj. Velkou zajímavostí je, že Rock Lee neovládá Ninjutsu ani Genjutsu, ale spolehá se pouze na Taijutsu. Jeho největší specialitou jsou nebeské brány, díky kterým může dynamicky zvýšit svoji rychlost a sílu a jeho vysoká rychlost.

Moje oblíbená postava z členů Akatsuki

13. dubna 2018 v 19:20 | Rock-Lee13 |  Naruto
Moje oblíbená postava z Akatsuki je muž jménem Hidan. Je to osoba třídy S a člen Akatsuki. Této osobě je dvacet dva let. Je zapsána v Bingo knize.

Je to třetí nejmladší člen Akatsuki. Jeho parťákem je o hodně starší a zkušenější Kakuzu, kterému je už před osmdesát let. Hidan je také nejvíce založený po stránce náboženství. Jako zbraň používá kosu, která je tříčepelová. Pořád jí má u sebe.
Proč je tato osoba moje oblíbená? Protože je to jediný člen Akatsuki, který nepoužívá žádné techniky a přesto je velmi silný. Je také velmi rychlý a mrštný a mistrně ovládá svojí zbraň. Je též nesmrtelný, a proto ho je těžké usmrtit.

I když je tato osoba nesmrtelná, je to jeden z nejslabších členů Akatsuki, ale prvenství má z jiných důvodů, které jsem uvedl v předchozím odstavci.

Moje oblíbená kladná postava ze světa Naruto

7. dubna 2018 v 17:17 | Rock-Lee13 |  Naruto
Moje oblíbená postava ze světa Naruto je Hashirama Senju. Mluvím o mé oblíbené postavě, co se týče kladných postav.

Kdo to je Hashirama Senju? Byl to první Hokage vesnice skryté v listí a bůh ninjů. Tato osoba společně se svým bratrem a Uchihou Madarou založila skrytou listovou.

Proč tato osoba drží prvenství mezi mými oblíbenými postavami? Protože je to snad nejsilnější ninja ze všech. Dokázal by ho snad porazit jenom Uchiha Madara, Rikudou Sennin, který byl mudrc šesti cest a první Jinchuriki a Naruto v době svého největšího rozkvětu.

Další důvod je ten, že ovládá nespočet technik. Ovládá skvěle taijutsu, ninjutsu ale i v pečetících technikách je velmi dobrý ne li dokonce výborný. Umí i skvěle používat lékařské ninjutsu. Skvěle ovládá kontrolu chakry. Také výborně ovládá mokuton, což je živel dřevo a umí ovládat i ocasé démony.

Tato osoba je rozhodně nejsilnější Hokage listové vesnice, který kdy žil (spoiler) kromě posledního hokageho, Naruta Uzumakiho.

Můj oblíbený Kage

5. dubna 2018 v 17:27 | Rock-Lee13 |  Naruto
Kdo je oblíbená postava ze světa Naruta, která je zároveň vůdcem vesnice? Je to Onoki.

Kdo to je Onoki? Onoki je Sandaime Tsuchikage. Je to Kage Kamenné vesnice. Je to stařík, kterého neustále bolí záda, ale též byl za svých časů velmi obávaný ninja, ale je jím i teď.

Proč je toto má oblíbená postava z Kagů? Protože to snad nejsilnější Kage ze všech. Porazil by ho snad jenom Hokagové kromě Tsunade. Je také velmi obětavý, protože zachránil mnoho ninjů před meteorem. Nejvíc si ale na něm líbí to, že i přes svůj věk je to velmi silný ninja. Ruku na srdce. Který z ninjů je silnější než tento muž a přitom je starší? Nikdo. Kromě těch, kteří nějak omládli nebo nezestárli.

Nyní si řekneme něco o jeho schopnostech. Je to snad jediný ninja, který dokáže sloučit tři živly dohromady. Tato technika se jmenuje technika prachu. Je to technika na dálku a velmi účinná. Jen málo ninjů ji dokáže odolat. Samozřejmě ovládá i jiné techniky ale ty nejsou tak důležité. Týkají se živlu jménem země.

Moje neoblíbenější postava z kamarádů Naruta

2. dubna 2018 v 18:40 | Rock-Lee13 |  Naruto
Rock Lee je jeden z kamarádů Naruta a je to velmi silný ninja. Je to ninja, který preferuje tvrdou dřinu, aby se z něj stal silnější člověk. Nikdy se nevzdává a bojuje až do úplného konce. Jeho mistr a zároveň učitel a vzor se jmenuje Might Guy, který se mu velmi podobá.

Proč je to moje neoblíbenější postava z kamarádů Naruta? Protože je to velmi silný ninja i přesto, že neumí ninjutsu ani genjutsu. Tento ninja dokáže porazit spoustu ninjů najednou a dokáže se vyrovnat i Chunninům a dokonce i některým Jouninům.

Dále se mi na něm líbí to, že je docela vtipný a uctivý. Jeho typ osobnosti je prostě opravdu dobrý až výtečný. Je také velmi zdvořilý k ženám.