Můj názor na knihovnu

3. února 2015 v 14:34 | Rock-Lee13
Před vyřčením mého názoru bychom si měli nejdříve říct, co to knihovna je. Knihovna je budova, která slouží k půjčování knih, ale i k práci na počítači, mezi které patří hlavně hraní počítačových her. Je to státní budova, a proto se za ní neplatí kromě malého poplatku za půjčení knih a drobných poplatků za pozdní vrácení knížek.

Jaký je tedy můj názor na knihovnu? Já si myslím, že to je fajn budova, protože si tam skoro zadarmo můžu půjčovat knížky. Dále tam můžu surfovat po internetu nebo hrát počítačové hry. Dále se mi na ní líbí, že se tam můžu schovat před deštěm, což je dobré, pokud venku prší nebo je dokonce bouřka. Jediné, co se mi na této budově nelíbí, je to, že ji navštěvují Romové, kteří se tam nechovají příliš slušně, jelikož křičí a neposlouchají knihovnici.

Abych to shrnul. Mé hodnocení této budovy je takové, že se jedná o velmi užitečnou budovu. Má mnoho kladných bodů, ale pouze jeden špatný, a proto dávám tomuto domu, který je přístupný veřejnosti, čtyři hvězdičky z pěti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama