Jak zbohtanout II. - Od střední třídy k bohaté třídě

2. února 2015 v 13:50 | Rock-Lee13 |  Jak zbohatnout
Máme skvělou práci s vysokou mzdou, ale náš dům není moc dobrý, a proto si po několika letech vydělávání pořídíme velký a luxusní dům s velkým bazénem. Tento dům ale musí být pasivní a ekologický. Dále musí být zateplený a mít úsporné spotřebiče.

Máme docela dost peněz. Co za ně dále pořídíme? Koupíme si komodity v podobě zlata a stříbra a prodáme je tehdy, kdy cena těchto dvou komodit bude velmi vysoko. Dále si koupíme podnikové dluhopisy a budeme za ně dostávat úrok.

Za deset až dvacet let prodáme stříbro a koupíme za ně nemovitosti, které budeme pronajímat. Koupíme si malé byty o jedné nebo dvou místnostech. Až těch nemovitostí budeme mít víc, zaplatíme správci, aby se o ně staral. Správce našich nemovitostí by měl být čestný, zodpovědný a pořádný muž se smyslem pro dobré hospodaření.

Nakonec až budeme mít opravdu hodně nemovitostí, koupíme si penzion nebo hotel. Budeme kupovat opravdu drahé penziony nebo hotely na atraktivních místech. Do těchto budov pořídíme špičkový personál, který umí jazyky na výborné úrovni.

Až budeme v balíku a bude nám přes padesát let, půjdeme do ekonomického důchodu. Zaplatíme si několik finančních poradců a manažerů, kteří budou náš majetek spravovat.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama