Heroes of Might and Magic IV. - Nejsilnější hrdina

2. února 2015 v 13:58 | Rock-Lee13 |  Počítačové hry
Tato slohová práce bude o tom, jaké vlastnosti a dovednosti by měl mít nejsilnější hrdina, který každého porazí ve strategické hře Heroes of Might and Magic IV.

Jaká je nejdůležitější vlastnost? Nejdůležitější vlastnost je síla. Silný hrdina musí ovládat umění boje tedy umění barbarů. Musí mít umění boje na výborné úrovni a na velmi dobré úrovni sebeobranu neboli poškození. Také musí mít stoprocentní ochranu vůči magii. Umění ve střelbě je vedlejší.

Dále musí umět alespoň lepší magii přírody, protože pokud ji má, může se těžit z kouzel jako železná kůže nebo obří síla. Tyto dvě kouzla jsou velmi důležitá, protože zvyšují ochranu hrdiny, zdraví a poškození.

Hrdina rozhodně nesmí postrádat zběhlost v magii života, protože toto magické odvětví nabízí kouzla, mezi které patří například obvázání zranění, uzdravení, radost, regenerace, hromadná radost nebo kouzla páté úrovně. Do páté úrovně patří například boží zázrak nebo kouzlo, které zaručuje nesmrtelnost.

Na závěr by měl umět magii smrti na úrovni mistrovské, aby uměl kouzlo, které udělá z hrdiny upíra.

Nejlepší armáda se samozřejmě obejde bez vojáků, ale tvoří ji pouze hrdinové. Dle mého názoru by elitní armáda měla obsahovat velmistrovského léčitele, velmistrovského mága, velmistrovského černokněžníka, velmistrovského druida a dva nebo tři velmi silné barbary.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama