Heroes of Might and Magic IV. - Nejlepší škola magie

2. února 2015 v 14:01 | Rock-Lee13 |  Počítačové hry
Tato slohová práce bude pro ty, kteří chtějí hrát tuto hru a zároveň si přejí stát se kouzelníkem. Zmíním se v ní o pěti magických školách, mezi které patří škola magie, škola přírody, škola smrti, škola života a škola chaosu.

Dále si řekneme něco o využití těchto pěti magických škola. Škola chaosu je dobrá na ničení. Obsahuje samá útočná kouzla. Škola života naproti tomu obsahuje samá zlepšující kouzla a léčící kouzla. Škola smrti se skládá se samých kouzel, které poškozují cizí jednotky. Škola přírody obsahuje hlavně vyvolávací kouzla. Škola magie zase obsahuje dvě útočná kouzla, kouzla iluzí a kouzla, která mají ovlivnit protivníka.

Která škola magie je tedy nejlepší? Dle mého názoru je nejlepší škola magie ta, která se zabývá ničením, protože je velmi efektivní. Například kouzlo armagedon je velmi efektivní kouzlo, které úplně rozdrtí nepřátele.

Nejlepší škola magie, která se hodí pro bojové charaktery, je škola přírody, protože obsahuje posilující kouzla, mezi které patří například kamenná kůže, obří síla a dračí síla.

Každý mág musí ovládat alespoň magii života na expertní úrovni. Musí umět duchovní sílu, obránce, uzdravení a regeneraci.

Jakou magii si zvolíte je čistě jen na vás. Tato slohová práce vás má jenom inspirovat k výběru správné magie a vyvarovat se chybám. Je zřejmé, že správný mág musí umět i umění boje. Musí ovládat umění boje, odolnost a sebeobranu na výborné úrovni.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama