Drogy

3. února 2015 v 14:37 | Rock-Lee13
Co je to droga? Dříve jsem si myslel, že droga je cokoliv, na čem člověk může být závislý. Teď vím, že droga je vždy chemického původu. Je to zhouba lidstva.

Proč lidé berou drogy? Lidé, kteří berou drogy, berou drogy například z frajeřiny. Ve starším věku je užívají kvůli stresu. Někteří lidé je také začnou brát také proto, aby lépe zapadli do kolektivu.

Je dobré konzumovat drogy? Já říkám, že rozhodně ne. Všechny drogy způsobují závislost a zhoršují zdraví. Také zhoršují pověst. Lidé mají radši slušné lidi než feťáky. Jediná droga, kterou schvaluji, se jmenuje pivo. Pivo je v menší míře prospěšné zdraví, protože obsahuje mnoho minerálních a stopových látek a vitamínů.

V posledním odstavci si napíšeme, jak postupovat, pokud jsme závislí na nějaké droze. Pokud kouříme, je dobré množství cigaret, které vykouříme každý měsíc nebo týden o jednu snížit. Za pár let tedy přestaneme kouřit úplně. Vhodná alternativa jsou také kuřácké náplasti, které dodávají tělu nikotin. Za předpokladu, že jsme závislí na tvrdší droze, měli bychom navštívit psychiatra nebo psychiatrickou léčebnu. Většinou bez cizí pomoci se na závislosti ne droze nezbavíme. Abychom přestali, je zapotřebí mít silnou vůli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama