Co mám nejradši

1. února 2015 v 13:53 | Rock-Lee13
Nejradši mám ze všeho tělesnou výchovu. Tělesná výchova je předmět základních škol a důležitým trenérem a rádcem pro budoucí profesionální sportovce, trenéry a učitele, který má za cíl zlepšit zdraví, odolnost vůči nemocem, zvýšit kondici a naučit dobře sportovat. Pro lidi, kteří se ale budou sportem živit, bude nejdůležitější naučit se dobře sportovat a potom se neustále zlepšovat v jednom sportu.

Co mám z této množiny nejraději? Abych mohl odpovědět na tuto otázku, musím si nejdříve říct, z čeho se tělesná výchova skládá. Složkami této výchovy jsou hlavně gymnastika, atletika, sportovní hry, plavání, lyžování, snowboarding, bruslení a turistika. Skládá se ovšem i tematických okruhů jménem úpoly, lidové tance, netradiční sportovní a pohybové hry a zdravotní tělesná výchova. Nejraději mám takové složky, které vyžadují vysokou výdrž, vytrvalost, obratnost, rychlost a nižší náročnost. Co se týče sportů, preferuji spíše takové, které jsou individuální nebo vyžadují maximálně dva až tři hráče. Jaké to jsou tedy složky a jaké to sporty? Mám rád tedy gymnastiku, atletiku a turistiku. Mezi sporty, které mám v lásce, patří běh na 400 metrů, běh do kopce, běh na střední a dlouhé vzdálenosti, ringo, vybíjenou, volejbal a badminton.

Která je ale moje oblíbená činnost v rámci tělesné výchovy? Moje oblíbená činnost v rámci tělesné výchovy, je méně náročný individuální sport, ve kterém jde hlavně o vytrvalost a rychlost. Je to namáhavý druh pohybu v těžkém terénu. Je to běh do kopce. Můj oblíbený kopec je Karolíniny sady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama