Asterix a překvapení pro Cézara

6. února 2015 v 17:06 | Rock-Lee13 |  Filmy
O čem je film Asterix a překvapení pro Cézara? Děj začíná v poklidné galské vesnici, která jako jediná úspěšně odolává útokům Římanů. Najednou jeden iniciativní Říman unese skupinu milenců, mezi kterými je i překrásná Falbala, ke které chová Obelix platonickou lásku. Asterix s Obelixem se tedy vypadávají na misi, jež spočívá v nalezení těchto dvou milenců.

Jsem optimista, a proto začnu tím, co se mi na tomto filmu líbilo. Na tomto filmu se mi především líbilo to, že se děj odehrává v rozličných prostředích, což dává pocit, že film je velmi dlouhý. Také se mi na něm líbily lesy, které byly překrásné a vůbec prostředí. Když už mluvím o prostředí, nejvíc se mi líbilo prostředí Říma. Další klad bod tohoto filmu je dost častá vtipnost. Film Asterix a překvapení pro Cézara přímo překypuje vtipem a humorem. Děj je také dobrý až velmi dobrý.

O kladných stránkách tohoto filmu už jsme si něco řekli, a proto si teď řekneme něco i o záporných stránkách filmu. Jediný záporný bod filmu je sprostá mluva, což znamená, že film není vhodný pro malé děti. Jinak žádné nedostatky nemá.

Abych to shrnul. Tento filmy má mnoho kladných bodů, které rozhodně převažují nad nedostatky, a proto dávám čtyři hvězdičky z pěti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama